JAK NA ÚPRAVU FOTOGRAFIÍ PSŮ V ADOBE LIGHTROOM CLASSIC CC.

 

V ebooku vás krok za krokem provedu programem tak, abyste mu porozuměli a dokázali ho plně využít k úpravě nejen psí fotografie,.

Úprava fotografie je dnes nedílnou součástí práce každého dobrého fotografa. Adobe Lightroom je dle mých zkušeností nejlepším programem na rychlou a efektivní úpravu fotografií. V mém ebooku vám krok za krokem vysvětlím, co vše program nabízí, jak využít jednotlivé funkce a jak s nimi pracovat. Vše je jednoduše a pochopitelně ukázáno, popsáno a znázorněno na fotografiích a obrázcích přímo z programu. Ebook má skoro 90 stránek. Je psaný na poslední verzi programu (Classic CC), ale můžete jej využít i na starší verze programu, jen budou možná chybět nějaké funkce, které starší verze oproti nejnovější nemají.

K objednání Ebooku stačí kliknout na tlačítko „Koupit“, kde budete přesměrování na formulář, kde vyplníte vaše údaje a způsob platby. Po zaplacení a připsání částky na účet (bankovní, či Paypal) vám bude ebook automaticky zaslán na vaši emailovou adresu v souboru pdf.

Lightroom není součástí Ebooku. Lightroom je placený program, který si můžete do verze 6 zakoupit jako krabicovou verzi, nebo si můžete objednat předplatné spolu s dalšími programy od Adobe. Nejlevnější balíček je cca za 300,-/měsíc. Týdenní zkušební verze Adobe Lightroomu je zdarma. 
Nejnovější verze od Adobe se jmenuje Adobe Lightroom Classic Creative Cloud (Classic CC). 
Vezre Adobe Lightroom Creative Cloud (CC) je pro mobily a notebooky – Není součást Ebooku.
Stahovat programy můžete na www.Adobe.com

 

Co se v e-booku dozvíte?

  • Proč zrovna Lightroom a ne jiné programy?
  • Práce s knihovnou a jednoduché třídění fotografií
  • Jak si do LR nainstalovat češtinu
  • Jak měnit barvy ve fotce
  • Jak provádět lokální úpravy a mnoho dalšího…

Náhled E-booku

Další mé E-booky